м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Національний стенд України відкрили на наймасштабнішій виставці Балтійського регіону

07.09.2023

ТПП України та Чернігівська ТПП представлені на спеціальному українському стенді. Понад 40 українських компаній беруть участь у виставці RigaFood2023.

 

 

«Відкриття національного стенду України є запрошенням до прямої співпраці з українськими виробниками. Купуючи українські продукти – підтримуємо Україну», - наголосив Дідзіс Шмідт, Міністр землеробства Латвії. 

 

Українські підприємці, які прибули до Риги в рамках ділової місії, взяли участь у відкритті виставки #RigaFood2023.

 

«Ділова місія українського бізнесу вдруге за рік працює у Латвії. Вдячні за організацію стенду й ділової місії Послу України в Латвії Анатолію Куцеволу, Міністрові землеробства Латвії Дідзісу Шмідту, керівнику Trade house Ukraina та представнику ТПП України у Латвії Олександру Петрову, МЗС та ТПП Латвії. Ми вже бачимо перші результати» - сказала Валерія Забашта, завідувач сектором нових форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України. 

 

 

22 підприємці прибули до Риги в рамках спільного проекту «Підтримка інтеграції України до єдиного ринку ЄС з використанням Латвії як «точки входу». Це українські виробники харчової продукції та меблів.
 

 

Проект «Підтримка інтеграції України до єдиного ринку ЄС з використанням Латвії як «точки входу» (друга фаза) реалізується Торгово-промисловою палатою Латвії (LTRK) разом з Торгово-промисловою палатою України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії.

Теги: Європейський Союз (ЄС), підприємництво, бізнес, співробітництво, ТППУ, виставка, Латвія, Riga Food, ТПП Латвії, міжнародні ринки, Проект «Підтримка інтеграції України до єдиного ринку ЄС з використанням Латвії як «точки входу»

Анонси

Останні новини