м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Навігатор експортера для бізнесу представили у ТПП України

04.10.2022

Міністерство закордонних справ і ТПП України солідарні у сприянні експорту українських продуктів та послуг «Назовні».

У рамках співпраці Палати та МЗС України 4 жовтня 2022 р. відбулась презентація міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» для бізнесу.

Участь у заході взяли Геннадій Чижиков, Президент торгово-промислової палати України, Олександр Баньков, Державний секретар МЗС України, Лора Поліщук, СЕО Офісу «Назовні», представники бізнесу й ділових спільнот.
 


Державну онлайн-платформу Nazovni створено для дипломатичного сприяння у виході на нові ринки українського бізнесу. Платформа пропонує інформаційну підтримку (аналіз ринків, інформацію про галузеві заходи) та допомогу у пошуку міжнародних тендерів.

 


 

Геннадій Чижиков наголосив, що підтримка експорту належить до пріоритетів Палати. Український бізнес зараз готовий нарощувати експорт. Тому запуск цифрової платформи «Назовні» став своєчасною відповіддю на запит бізнесу.
 

«Експорт годує Україну. Під час війни експорт товарів стає визначальним для виживання бізнесу. ТПП вітає усі ініціативи уряду, які сприяють реалізації нашого ключового гасла: «Експорт - це легко». Співпраця з МЗС для нас принципова і важлива. Просування українського на зовнішні ринки – спільна справа й ціль ТПП та МЗС», - сказав Чижиков.


Усі дипломатичні установи України вже підключено до платформи, повідомив Олександр Баньков. Він запросив компанії-члени ТПП, приєднуватись до експортного сервісу та розповів про наміри поглиблення співпраці з системою палат.
 

«Назовні» - цифровий сервіс з підтримки експортерів, який немає обмежень за розміром компаній чи досвідом експорту продукції. Головним для запуску роботи є наявність якісної презентації англійською мовою».

 


 

Під час презентації Міжнародної платформи економічної дипломатії «Назовні» для підприємців Лора Поліщук розповіла про особливості роботи сервісної People2Peoрle-платформи Nazovni. Серед них – фокусування на цільових ринках, дипломатичний супровід у понад 130 країнах та спільна робота над адаптацією товару до потреб ринку.
 

Лора Поліщук: «Наша мета – поєднати можливостей української дипломатії та потреб українського бізнесу. Найефективніші кейси стали результатом двосторонньої роботи бізнесу й нашої «дипломатичної армії». Гнучкість компаній у поєднанні з фаховим супроводом відкривають двері ринків у країні бажаної присутності».


Для подальшого розширення можливостей для бізнесу цифрова платформа «Назовні» запровадить:

  • обмін запитами між українськими та іноземними користувачами платформи;
  • календар виставок для бізнесу з пільговими умовами для українських компаній.
  • Після презентації спікери відповіли на питання підприємців. 


Скористатися платформою можна за посиланням: www.nazovni.online

 

Теги: підприємництво, експорт, бізнес, Геннадій Чижиков, Україна, МЗС України, платформа «Назовні»

Анонси

Останні новини

Більше новин