м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Нігерія хоче перейняти досвід українських аграріїв

23.11.2017

ТПП України працює над розширенням експорту до Африканського континенту. Можливі шляхи пожвавлення співробітництва України та Нігерії у торговельно-економічній сфері обговорили в ТПП України під час зустрічі з делегацією підприємців із Нігерії, сфера інтересів котрих сконцентрована в аграрному секторі.

Бізнесменів передусім цікавить імпорт зернових культур, продуктів харчування, кормів для тварин, запчастин для сільськогосподарської техніки. Також є інтерес до співпраці у  будівельній галузі (імпорт будматеріалів); постачання обладнання та запчастин для транспортної авіації, косметологічної та парфумерної продукції; залучення інвестицій тощо.

Потенціал країни поки недооцінено українськими підприємцями. На думку експертів, в Африці нині відбуваються серйозні зміни, які в майбутньому виведуть її на провідні позиції серед континентів  світу. Вони вважають, що у наступні 30 років Нігерія посідатиме третє місце у світі за кількістю населення.

Стабільність економіки, високі темпи зростання населення і ранній етап розвитку ринку – фактори зміцнення становища Нігерії на міжнародній економічній арені.

Теги: ТППУ, Бізнес, Агросектор, підприємництво, Нігерія

Анонси

Останні новини

Більше новин