м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

НІНА ЮЖАНІНА ПРЕЗЕНТУВАЛА У ТПП УКРАЇНИ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ

17.04.2018

У ході засідання комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна ознайомила учасників із проектом Закону України «Про Національне бюро фінансової безпеки України».

Вона акцентувала на тому, що Національне бюро фінансової безпеки України не притискатиме бізнес, а навпаки, завдяки чітко прописаним функціям і повноваженням, орган виявлятиме та руйнуватиме схеми економічних злочинів, а також усуватиме передумови для їх запровадження. 

За даними Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України, сьогодні майже 98% податків і зборів сплачується до бюджету країни підприємцями добровільно.

«Такий високий рівень добровільної сплати податків свідчить: український бізнес не потребує постійного нагляду з боку контролюючих органів, а надокучлива увага податкових інспекторів лише заважає підприємницькій діяльності. Експертні довідки, скарги конкурентів або споживачів стають підставою для кримінальних проваджень, що створює тиск або взагалі блокує роботу бізнесу», – наголосила Ніна Южаніна.

Сьогодні законопроект № 8157 стоїть на порядку денному засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Експерти обговорили та висловили свої пропозиції до нього.

«З  прийняттям цього законопроекту Україна отримає внутрішнього інвестора. Довіра до органу буде ключовою позицією у розвитку бізнесу», – сказав віце-президент ТПП України Ростислав Коробка.

Теги: ТППУ, Бізнес, законопроект, Національне бюро фінансової безпеки

Анонси

Останні новини