м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Обрано нового голову Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України

23.01.2023

Відбулися зміни у керівництві Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України - новим головою комітету було обрано Владислава Антипова.

У Комітеті підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України Владислав Антипов працює з 2017 року. 

Владислав Антипов є діючим підприємцем та екологом, який займається питаннями екології, сталого розвитку та зміни клімату. Базова освіта у сфері екології, кандидат економічних наук за напрямом раціональне природокористування, сертифікований екологічний аудитор. 

До 2014 року працював у великих українських та міжнародних компаніях, займаючись питаннями екології та зміни клімату. У 2015 році створив компанію Центр Екології та Розвитку Нових технологій.  

З 2020 року є віце-президентом з питань екотрансформації бізнесу у Асоціації професіоналів довкілля «ПАЕУ», в яку входять найбільші українські промислові підприємства, громадські організації, державні службовці, експерти та науковці. 

Багаторічний голова Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України Святослав Куруленко залишається на посаді радника президента ТПП України та продовжить роботу в комітеті.

Теги: комітет, ТППУ, довкілля

Анонси

Останні новини