(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Олег Юхновський: В українських реаліях варто враховувати позитивний європейський досвід у земельній сфері, але намагатись не повторювати чужих помилок

17.12.2018

Голова комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський долучився до фахової інформаційної поїздки українських експертів в Бонн та Страсбург на тему: «Земельна політика та розвиток сільських регіонів в Німеччині та в ЄС», організованої Німецько-українським агро-політичним діалогом.

Під час зустрічей із членами Європарламенту українську делегацію, до складу якої також увійшли, зокрема, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, голова Підкомітету з питань земельних відносин, депутат Верховної Ради України Oлег Кулініч, ознайомили з питаннями концентрації аграрних земель, розвитку сільської місцевості та доступу фермерів до землі. Ці питання надзвичайно актуальні і для України.

«Дуже відверте спілкування з депутатами Європарламенту, представниками Федерального міністерства продовольства та  сільського господарства, Сільськогосподарської палати землі  Північний Рейн-Вестфалія, Союзу німецьких фермерів з питань реформи Спільної аграрної політики та резолюції Європарламенту щодо концентрації сільськогосподарських земель збагатило новими знаннями та досвідом. Додало розуміння проблем та ризиків, з якими зіштовхуються європейські фермери сьогодні,  зокрема у земельній сфері. Дуже важливо щоб  ми в українських  реаліях опиралися не тільки на позитивний європейський досвід,  а й враховували прорахунки у цих сферах», - прокоментував візит Олег Юхновський.

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, АПК, Німеччина, Франція