м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Оприлюднено Стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року

08.06.2024

7 червня 2024 року Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) представили Стратегію розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року.

У роботі над документом брав участь Комітет підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України.

Під час засідання Комітету підприємців АПК при ТПП України йшлося про стратегічні цілі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні в контексті євроінтеграції. Комітет підприємців АПК при ТПП України 30 травня 2024 року зібрав представників аграрного бізнесу та експертів для обговорення та розробки пропозицій до проекту Стратегії та передав напрацювання і пропозиції комітету профільному міністерству.

Голова комітету АПК при ТПП України Олег Юхновський та представники комітету взяли участь у презентації Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на період до 2030 року від Міністерства агрополітики.

Стратегія розроблена для реалізації державної політики у сфері сільського господарства, зокрема пов’язаних з наданням Україні статусу кандидата на вступ до ЄС та інших міжнародних зобов’язань.

   

Теги: ТППУ, комітет АПК, Олег Юхновський

Анонси

Останні новини

Більше новин