м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Österreichisch-Ukrainisches Wirtschaftsforum: австрійський бізнес готується до відбудови України

16.12.2022

Представники понад 200 українських та австрійських компаній взяли участь у масштабному заході у Відні.

15 грудня 2022 року в столиці Австрії відбувся Українсько-австрійський економічний форум. 

Федеральна Палата Економіки Австрії (WKO), ТПП України, ADVANTAGE AUSTRIA, Посольство України в Австрії та Посольство Австрії в Україні виступили співорганізаторами форуму, щоб разом посприяти відбудові України.

 

Серед спікерів заходу: заступник Міністра економіки України Тарас Качка, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков , Генеральний секретар ТПП Австрії Карлгайнц Копф, заступник Міністра енергетики України Ярослав Демченков, директор UkraineInvest Сергій Цівкач та Посол України в Республіці Австрія Василь Химинець.

 

 

Президент ТПП України Геннадій Чижиков під час відкриття заходу наголосив, що цього року традиційний українсько-австрійський форум особливо важливий для України.  
 

«Вперше подія такого рівня відбувається під час війни. І головне – що війна в Україні не зупиняє, а стимулює співпрацю. Цього року експорт українських товарів до Австрії показав 2% зростання! Добрий результат за актуальних умов. Українців та австрійців об’єднує бажання працювати разом просто зараз! Ніхто не збирається відкладати проекти на потім, практична робота вже триває», - сказав Чижиков.   

Він подякував австрійським партнерам за підтримку України та висловив сподівання на зростання двосторонньої бізнес-взаємодії: «Покладаємо великі сподівання на результати B2B-переговорів і очікуємо реалізації амбітних спільних проектів. Результати заходу домовились обговорити під час форуму в Україні на початку 2023–го року!» 

Österreichisch-Ukrainisches Wirtschaftsforum сьогодні – це історія про те, як Австрія та Україна знову будують конкурентне майбутнє разом.  

Австрійці є лідерами у багатьох напрямках, які життєво важливі для відновлення України. Передусім, йдеться про потужний австрійський страховий, фінансовий, будівельний та енергетичний досвід. Страхування та фінансування – визначальні для інвесторів критерії повернення в Україну, тому тема була серед основних дискусійних питань форуму.  

 

 

Австрійський бізнес вважає, що за 5 років Україна покаже потрійне зростання ринків.

Як лідери фінансового сектора Європи та світу, вони активно готуються до посилення роботи в Україні: вивчають реальну ситуацію, інвестиційні умови та можливості партнерів.  

 

Торгівля між Україною та Австрією у січні-квітні 2022 року сягнула 535,0 млн. євро, скоротившись відносно відповідного періоду попереднього року на 8,3%.
Товарообіг між Україною та Австрією у 2021 році сягнув $2 млрд.

 

 

Теги: Австрія, співробітництво, ТППУ, Геннадій Чижиков, Україна, Міністерство економіки України, відбудова України, економіка, UkraineInvest, інвестиції, Федеральна Палата Економіки Австрії, Посольство України в Австрії, Тарас Качка, Посольство Австрії в Україні, ADVANTAGE AUSTRIA, Міністерство енергетики України

Анонси

Останні новини

Більше новин