(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Павло Міхайліді: Нормативно-правові акти повинні розроблятися за участю бізнесу

14.12.2017

Голова комітету з питань підприємництва у сфері житлового та комунального господарства при ТПП України відзвітував про роботу комітету за останній місяць.

Він, зокрема, розповів, що  у період з 21 листопада по 14 грудня 2017 року в низці міст України відбулася серія регіональних практичних семінарів «Актуальні зміни Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Технічні та юридичні аспекти обігу нерухомості».

Серед основних питань, які розглядалися, -  законодавча та нормативна база з проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, основні положення та розбіжності проекту нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, а також новітня структура, запропонована Мінрегіоном.

Мета таких семінарів – ознайомити учасників з актуальними змінами до проекту нової редакції Інструкції про проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, технічними та юридичними аспектами обігу нерухомості, а також отримати зворотній зв'язок від спеціалістів-практиків із метою вдосконалення проекту нормативно-правового акту до набрання його чинності.

«Серія регіональних практичних семінарів – це один із пріоритетів діяльності комітету ТПП, який є майданчиком для професійного обговорення актуальних питань та перспектив розвитку бізнесу в житловому господарстві України. Це інструкція змін, перехідний період реформування системи технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна. Серед подальших планів - створення електронного реєстру об'єктів нерухомого майна, а також удосконалення регулювання діяльності інженерів по технічній  інвентаризації», - наголосив голова комітету з питань підприємництва у сфері житлового та комунального господарства при ТПП України Павло Міхайліді.

 

 

 

 

Теги: ТППУ, комітет, комітет з питань підприємництва у сфері житлового та комунального господарства