(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Перше засідання Президії ТПП України в 2021 році: основні результати

23.02.2021

Сьогодні відбулось перше в 2021 році засідання Президії Торгово-промислової палати України у змішаному форматі – онлайн і офлайн, що дало змогу вирішити нагальні питання Палати із залученням представників влади та регіональних ТПП.

На засіданні були присутні голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря. Представники влади спільно з президентами регіональних палат обговорили ряд економічних питань, що стосуються детінізації, фіскалізації, податкової амністії та фінансового моніторингу українського бізнесу.

Члени Президії обговорили ряд питань, а саме орієнтовний план основних заходів системи ТПП України на 2021 рік, зміни до Рекомендаційного списку арбітрів МКАС та методики про порядок визначення країни походження товарів і послуг. Президія ТПП України затвердила документи, необхідні для забезпечення функціонування системи карнетів АТА в Україні, а також внесла зміни до «Порядку ведення Недержавного реєстру надійних партнерів».

Під час засідання віцепрезидентом Харківської ТПП Інною Каутною також була представлена презентація щодо реформування роботи регіональної палати. Нова ідеологія включає в себе цінності для клієнта та цінності самої ТПП. Основними новаціями подальшої роботи Харківської ТПП виступатиме бухгалтерський аутсорсинг, створення нових освітніх центрів задля підвищення кваліфікації представників бізнесу. Зокрема, передбачається залучення більшої кількості членів регіональної палати завдяки формуванню стратегії бізнес-допомоги, що у свою чергу посилить можливості для виходу підприємців на закордонний експорт. 

Алла Шаповалова, голова Комітету підприємців туристично-готельної індустрії при ТПП України, та Валерій Король, віцепрезидент ТПП України, представили новий проєкт - Міжнародну комунікаційну платформу, що допоможе представникам бізнесу проводити онлайн-перемовини, отримувати актуальну інформацію про події та планувати свої ділові заходи у стінах ТПП України за допомогою календаря зустрічей.

Наприкінці засідання Президії було призначено нових представників ТПП України за кордоном: Миколу Давиденка – представником ТПП України в Республіці Узбекистан, Олександра Урбановича – представником ТПП України в Північній Македонії та Владислава Мітрохіна – представником ТПП України в Кельні (Німеччина).

 

Анонси

Останні новини