(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Підготовка до участі у China International Import Expo вийшла на фінішну пряму

04.10.2018

ТПП України продовжує підготовку української делегації до участі у China International Import Expo. У ТПП України пройшла зустріч з представниками бізнесу міста Києва, які за підтримки КМДА візьмуть участь у цій виставці. Це пілотний проект, який організовує ТПП разом з КМДА, за фінансової підтримки останньої, для провідних промислових підприємств Києва, які будуть мати спільний стенд на виставці.

«Це зразок того, як місцева адміністрація може підтримати просування вітчизняної продукції на міжнародні ринки. В свою чергу, ТПП України допомагає представити промисловий потенціал міста, забезпечує логістикою, формуванням контактного поля, рекламною підтримкою та іншими послугами задля просування місцевих виробників на найперспективніший ринок світу. Список членів офіційної делегації вже сформовано. У ньому близько 100 осіб, плюс 160 підприємців і 200 осіб по лінії ТПП. Вітчизняні експозиції загалом будуть представлені у трьох павільйонах. Національний стенд матиме площу 130 квадратних метрів, він буде двоповерховим. Базового заходу від України у Шанхаї не буде, натомість 8 листопада відбудеться бізнес-форум у Пекіні. Наразі триває збір інформації для електронного каталогу українських компаній. Крім того, до друку готується книга «Україна – унікальний торговельний партнер для Китаю», яка  складатиметься з двох частин – інформаційних матеріалів про вітчизняний експорт і комерційних пропозицій від українських компаній»,  повідомив віце-президент ТПП України Сергій Свистіль.

Нагадаємо, що 5–10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Захід, задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпіном, приймають  Міністерство комерції КНР та уряд м. Шанхай, за підтримки  Світової організації торгівлі й Організації промислового розвитку при ООН. ТПП України є ексклюзивним партнером China International Import Expo в Україні.

 

 

Теги: ТППУ, China International Import Expo 2018

Анонси

Останні новини