м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Підтримка експортерів Львівщини в центрі уваги

01.09.2022

1 вересня відбулась зустріч Геннадія Чижикова, президента Торгово-промислової палати України, із Максимом Козицьким, очільником Львівської обласної військової адміністрації та головою Львівської обласної ради Іриною Гримчак.

Під час розмови з керівництвом Львівською ОВА йшлося про допомогу бізнесу у виході на міжнародні ринки, системну підтримку експортерів.

Президент ТПП відзначив важливу роль Львівської області у релокації бізнесу.
 

«Львівщина залишається флагманом в Україні за рівнем підтримки і стимуляції бізнесу, орієнтованого на експорт. Область прийняла значну частину внутрішніх переселенців та бізнесу. Стала важливим логістичним, гуманітарним і транспортним хабом. Зважаючи на серйозний інвестиційний потенціал регіону, ми бачимо багато напрямків ефективної співпраці», - сказав Г. Чижиков.


ТПП України допоможе комунікації підприємців Львівщині із іноземними партнерами.
 


Зокрема, з метою розвитку ділових зв’язків та активізації українського експорту ТПП у партнерстві зі Спілкою торгових палат і товарних бірж Туреччини організувала перший за час війни офлайн бізнес-форум саме у Львові. Українсько-турецький захід відбудеться 2 вересня.
 

«Розташування Львівщини поруч із ЄС, якісна інфраструктура, логістичні можливості, висококваліфіковані кадри. Все це важливі складові інвестиційної привабливості регіону. Ми бачимо серйозну зацікавленість наших міжнародних партнерів у співпраці з місцевим бізнесом», - наголосив Чижиков.


Сторони узгодили організацію спільної торговельної місії восени до Чехії та проведення бізнес-форуму.

Співпрацю бізнесу із місцевою владою та сприяння релокованому бізнесу обговорили президент ТПП України Геннадій Чижиков та голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. 

Геннадій Чижиков вбачає можливості нарощування економічного потенціалу Львівщини у розвитку регіональної співпраці із європейськими регіонами. Для бізнесу перспективним стає акцент на агропереробці та виробництві технологічного продукту, з конкурентним потенціалом на глобальних ринках.
 

«Приємно бачити глибоку зацікавленість місцевої влади у розвитку бізнесу! Особливо у такому стратегічно важливому для країни регіоні як Львівщина. Обговорили із головою Львівської облради Іриною Гримак шляхи спільної підтримки експортерів у виході на міжнародні ринки та залученні інвесторів. Співпраця місцевого самоврядування та бізнесу відкриває великі можливості для розвитку регіону», - сказав Геннадій Чижиков.


Президент ТПП України подякував Ірині Гримак за участь облради в Українсько-турецькому бізнес-форумі.

 

Теги: Європейський Союз (ЄС), Україна-Туреччина, експорт, бізнес, ТППУ, Туреччина, експорт до ЄС, торгова місія, The Union of Chambers and Commodity Exchanges of Turkey (TOBB)

Анонси

Останні новини

Більше новин