м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Підтримка українських фермерів: перспективи, гранти та фінансові інструменти для аграріїв

28.07.2022

Вебінар на тему: «Фінансові ресурси для АПК в умовах війни та збут врожаю» за участі представників ТПП південно-східних областей України, комітету підприємців АПК при ТПП України, аграріїв та експертів відбувся 28 липня.

Голова Комітету підприємців агропромислового комплексу при Торгово-промисловій палаті України Олег Юхновський наголосив, що аграрії південних та східних областей зараз працюють у дуже складних умовах і потребують підтримки.
 

«Наше завдання – донести фермерам актуальну інформацію про діючі інструменти фінансування агровиробництва, зокрема програми державної підтримки та гранти. Вони є. Головне – знати корисну інформацію для ухвалення вірних бізнес-рішень. Ми зібрали максимально об’єктивні дані, які зорієнтують виробників у ситуації й прогнозах, зокрема щодо ринку зернових та олійних культур. Це сприятиме структуризації фінансових ресурсів та раціональному плануванню подальшої роботи», - наголосив Олег Юхновський. 

Учасники обговорили експертні презентації про:


Онлайн-захід завершує серію безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Теги: комітет, Агросектор, бізнес, ТППУ, комітет АПК, фінанси, банківський сектор

Анонси

Останні новини

Більше новин