(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Підвищення ефективності роботи - запорука подальшого розвитку системи карнетів АТА в Україні

19.10.2021

Дізнатися більше про функціонування системи карнетів АТА в Україні мали змогу в Івано-Франківську. Там відбувся інформаційно-атестаційний семінар. Захід об’єднав фахівців 15 регіональних торгово-промислових палат, які спільно з Торгово-промисловою палатою України, розвивають систему карнетів АТА.  
 
Під час семінару, окрім основних, базових питань функціонування системи карнетів АТА в Україні та світі, функціонування міжнародної гарантійної мережі та питань специфіки митного оформлення карнетів АТА вітчизняними та зарубіжними митними органами, велика увага приділялася поточним питанням та проблемам. Крім цього, презентували новий сайт «Карнет АТА», обговорили результати «спільного» тестування online-заявки, питання подальшого переходу на нову програму з виготовлення карнетів АТА тощо.
 
Окремо розглянули питання забезпечення фінансових гарантій Торгово-промислової палати України при видачі карнетів АТА. Учасники семінару також обговорили вплив карантинних обмежень на функціонування системи карнетів АТА  в Україні та у світі.

Івано-Франківська торгово-промислова палата

Анонси

Останні новини