(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Пішов із життя Скрипченко Сергій Парфенович, почесний президент Торгово-промислової палати України

19.07.2018

18 липня на 81-му році життя перестало битися серце видатного керівника, мудрої людини, досвідченого професіонала, авторитетної людини - Сергія Парфеновича Скрипченка.

За свій життєвий шлях Сергій Парфенович підготував цілу плеяду фахівців та експертів системи торгово-промислових палат, мав безліч почесних відзнак та нагород. Під його досвідченим керівництвом Торгово-промислова палата  України стала високоефективною установою, визнаною і шанованою в усьому світі. Життя  Сергія Парфеновича було наповнене чесністю і відкритістю, любов'ю до людей і до рідної країни, в якій він працював до останку, і стало взірцем для багатьох.

Сергій Парфенович народився 3 червня 1938 року в с. Пологи-Вергуни Переяслав-Хмельницького району Київської області.

З грудня 1974 року по липень 2018-го (тобто понад 43 роки!) працював у Торгово-промисловій палаті України.

Сергій Парфенович Скрипченко є співавтором Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (1997), автором книги «Торгово-промислова палата України: минуле, сьогодення, погляд у майбутнє» (2002), чисельних публікацій у періодичних виданнях з питань діяльності об’єднань підприємців і ТПП України у вирішенні актуальних економічних проблем вітчизняних товаровиробників.

Був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, міжнародним призом «Золотий Орфей», Дипломом лауреата та Великою золотою медаллю Міжнародної ради всесвітніх громадських організацій.

Завдяки високому професіоналізму, порядності та доброзичливості Сергій Парфенович Скрипченко був заслуженим авторитетом і користувався повагою серед колег і представників ділових кіл, що співпрацюють із ТПП України.

Сергій Парфенович завжди вирізнявся своєю щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів, а також служив вірним ідеалам Торгово-промислової палати й української нації. Він постійно допомагав колегам, ніколи не відмовляв у проханні чи зверненні іншим.

Усі, хто знав Скрипченка Сергія Парфеновича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість, оптимізм і професіоналізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Сергія Парфеновича Скрипченка назавжди збережеться в наших серцях.

Анонси

Останні новини

Більше новин