(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Плани на травень: бізнес-місії до Узбекистану і Таджикистану та меморандум з UkraineInvest

29.04.2021

Під час робочої онлайн-наради очільники центральної та регіональних ТПП підсумували результати роботи системи ТПП з часу проведення засідання Ради 23 березня і вибудували плани на травень.

Незважаючи на чергове введення карантинних обмежень на території України, за цей період було зроблено багато роботи. Послідовно триває діалог з владними структурами й активно розвивається міжнародна співпраця Палати.

Найближчим часом планується організація ділових візитів до Узбекистану (17-21 травня) і Таджикистану (19-23 травня). Щоб детально обговорити програми візитів, до участі у нараді були запрошені Микола Дорошенко, Посол України в Узбекистані, та Василь Серватюк, Посол України в Таджикистані.

Участь у бізнес-місіях дозволить представникам українського бізнесу встановити прямі ділові контакти, налагодити взаємовигідні коопераційні зв’язки й отримати актуальну інформацію про ситуацію на ринках Узбекистану і Таджикистану.

До наради також долучився Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest. Зокрема, було вирішено у травні підписати меморандум про співпрацю між ТПП України та UkraineInvest з переліком конкретних заходів, які мають потенціал для реалізації вже сьогодні.

Анонси

Останні новини

Більше новин