(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Плани співпраці ТПП України з китайськими партнерами у 2021 році

08.04.2021

Президент ТПП України зустрівся з новопризначеним Торговим Радником Посольства КНР в Україні Чжоу Лі, щоб обговорити перспективи двосторонньої співпраці.

Пандемія сильно вплинула на відносини між низкою країн. Проте відносини між Україною і Китаєм досягли хороших результатів, зокрема в контексті збільшення інвестицій. Товарообіг між двома країнами в 2020 році збільшився на 21 %, в тому числі експорт України в Китай виріс на 98%.

ТПП України активно бере участь у створенні можливостей та інструментів для двостороннього співробітництва. На сьогодні в різних провінціях Китаю працюють 5 представників ТПП України в різних провінціях, активну діяльність веде двостороння ділова рада. 

Влітку 2018 ТПП України разом з Китайської радою сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT) підписали Меморандум про приєднання ТПП України в Ділової ради Шовкового шляху. Першим кроком ТПП України в новому статусі стало створення на базі Палати в Україні Центру сприяння ініціативи «Один пояс, один шлях». Крім цього, Палата є членом Міжнародної палати Шовкового шляху.

У ході зустрічі-знайомства пан Чижиков і пані Лі обговорили перспективи подальшого ділового співробітництва між Україною і КНР. Зокрема, сторони розглянули можливість організації торгового марафону для обміну досвідом, проведення двостороннього форуму наприкінці року, а також участі українських підприємців у виставці China International Import Expo у 2021 році.

Анонси

Останні новини

Більше новин