(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Запрацювала виставка «СХІД-ЕКСПО 2021»

13.10.2021

Урядовці, дипломати та підприємці взяли участь у відкритті виставки «СХІД-ЕКСПО 2021».
 
Понад 100 павільйонів кампаній зі східних областей України пропонують свій товар гостям та учасникам «Схід-Експо 2021».  

«Вітаємо малий та середній бізнес Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей на бізнес-виставці. Ми бачимо тут щасливих підприємців, які відчувають, що потрібні країні. Створення комфортних умов для розвитку бізнесу – спільне завдання ТПП України, держави й наших міжнародних партнерів. Разом робимо усе можливе, щоб малий бізнес повірив у себе й добре майбутнє сходу України», - сказав президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков під час відкриття події.

Президент ТПП України подякував ініціаторам та партнерам, зусиллями яких організовано виставку. І закликав підприємців, гостей і експертів до участі у дискусії про розвиток підприємництва, яка відбудеться в рамках виставки 13 жовтня.

Також Геннадій Чижиков запросив учасників заходу на презентацію інвестиційного потенціалу Донецької області 19 жовтня у ТПП України.

 «Схід-Експо 2021» реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України. Захід організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні.

Виставка працюватиме 13-14 жовтня 2021 року. Вхід вільний.