(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Польська бізнес-спільнота висловила підтримку українському бізнесу

21.02.2022

Торгово-промислова палата Польщі (Krajowa Izba Gospodarcza) висловила підтримку українському бізнесу та Торгово-промисловій палаті України.

Про це йдеться у листі, надісланому президентові Торгово-промислової палати України Геннадію Чижикову від імені очільника Всепольської господарчої палати Польщі Анджея Арендарські та президента Марека Клочко. 

У тексті сказано, що Торгово-промислова палата Польщі вже багато років є прихильником розвитку співпраці між нашими країнами та поглиблення європейської інтеграції України.

«З великим задоволенням спостерігаємо за динамічним розвитком польсько-українських відносин в останні роки – не лише на діловому рівні. Тому ми з занепокоєнням стежимо за ситуацією, пов’язаною із посиленням активності російських військ у регіоні. Ми усвідомлюємо, що – хоча зростання напруженості викликає занепокоєння у всьому світі – українське суспільство, змушене діяти в атмосфері напруженості та невизначеності, вже несе найбільші витрати від кризи», - наголошують лідери польської Палати.

Польська бізнес-асоціація заявляє про солідарність з українським суспільством, і зокрема з українським бізнес-спільнотою. 

«Хочемо заявити, що незалежно від розвитку ситуації, Торгово-промислова палата Польщі та пов’язані з нею підприємці готові підтримувати український бізнес та діяльність Торгово-промислової палати України. Сподіваємося, що в умовах нинішньої кризи підтримка наших партнерів і друзів, на яких з гордістю розраховує Польська торгова палата, допоможе вам пережити цей важкий період, - пишуть керівники найбільшої польської бізнес-асоціації.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков відзначив, що радий був почути цінні слова підтримки України від польських колег і партнерів.

«Наші країни мають велике взаємне зацікавлення у активізації спільної роботи. Рекордні обсяги торгівлі найкращий цьому доказ. Непростий 2021 рік показав рекордне зростання торгівлі! Щоб активно підтримати ділові кола у поглибленні співпраці Торгово-промислові палати Польщі та України планують організацію спільного бізнес-форуму 31 березня 2022 року. Віримо в Україну. Працюємо з іноземними партнерами для економічного зростання», - сказав Г. Чижиков.

Польща є другим найбільшим у світі торговельним партнером та експортним ринком України.  
За даними Держмитслужби України за весь 2021 рік обсяг двосторонньої торгівлі товарами з Польщею зріс на 38% і перевищив 10,2 млрд. дол. США.
За оцінками польської сторони, товарообіг між Польщею та Україною за 11 місяців 2021 року, перевищив 11,5 млрд. дол. США (зростання на +42,5%), і, з урахуванням торгівлі послугами, наблизився до 12 млрд. дол. США.

Теги: Польща, бізнес, Геннадій Чижиков, Україна

Анонси

Останні новини