м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Понад 120 представників українських та японських компаній взяли участь у спільному бізнес-форумі в Києві

21.11.2023

20 листопада 2023 року відбувся масштабний двосторонній діловий форум, організований Торгово-промисловою палатою України з Посольством Японії в Україні.

Офіційну частину форуму відкрила японська бізнес-делегація на чолі з Цуджі Кійото, Державним міністром закордонних справ Японії та Івата Кадзучіка, Державним міністром економіки, торгівлі та промисловості. До заходу приєднались представники JETRO, Мінекономіки, Ukraineinvest та Федерації роботодавців України.

Основну частину заходу присвятили В2В-зустрічам японських та українських підприємців.

    

 

«Ми дуже вдячні Японії за всебічну підтримку, та особисто Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні Мацуда Кунінорі за системну роботу зі зближення бізнесу наших держав», - сказав віце-президент ТПП України В. Король.

    

Японські урядовці та бізнес наголосили на подальшій підтримці України та готовності до залучення до відбудови України.

 

«Надзвичайно важливий знак підтримки для нас – приїзд такої потужної японської делегації до України. В2В-зустрічі з потенційними японськими партнерами відкривають можливості для виходу на один з найпотужніших ринків світу», - наголосила Анна Любима, директор департаменту міжнародного співробітництва ТПП України.

    

Вона зазначила, що захід є логічним продовженням серії вебінарів, які були організовані у співпраці з МЕТІ (Міністерство економіки, торгівлі та промисловості Японії) та Посольством Японії в Україні.

Дякуємо всім учасникам за внесок у розвиток українсько-японської співпраці!

Теги: ТППУ, Валерій Король, Японія

Анонси

Останні новини