м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Позаду перший день роботи II Міжнародного експортного форуму 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання

25.10.2023

Дякуємо сотням учасників заходу, партнерам та гостям, що були разом із нами!

24 жовтня захід відкрили Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України, Хеген Еттнер, директор програми EU4Business, GIZ – «Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі/ EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», Джефрі Лерер, виконуючий обов'язки Заступника директора місії USAID в Україні та Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України.

  

 

«16 тисяч українських системних експортерів я називаю розвідувальним загоном нашого бізнесу на глобальних ринках. Ми можемо більше. Бізнес-асоціації, уряд та партнерські організації працюють над формуванням можливостей та спрощенням сервісів для експорту. Дякую за підтримку й залученість», - сказав Чижиков. 

 

  

  

   

Форум є платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади у пошуку формули економічного відновлення, презентації основних механізмів підтримки експорту та інновацій.

Подивитися запис трансляції форуму можна на сторінці Координаційного центру підтримки експорту ТПП України.

Сьогодні другий день форуму, який присвячено тренінгам та семінарам для МСП (онлайн-формат).

Обирайте цікаву для вас тему та долучайтеся:

  • Тренінг Підтвердження відповідності будівельної продукції
  • Тренінг Підтвердження відповідності продукції машинобудування
  • Тренінг Процес підтвердження відповідності крок за кроком
  • Воркшоп Програма EEN та ERASMUS для молодих підприємців/ B2B платформа EU-UA Solidarity lanes: як знайти партнерів у ЄС
  • Воркшоп Розвиток кластерів для відновлення глобальних ланцюгів поставок
  • Експортна Школа від Укрпошти - проводиться офлайн за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України"

 

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

 

 

Довідкова інформація:

“ІІ МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання” організований Торгово-промисловою палатою України спільно з Офісом розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за спільного фінансування уряду Німеччини  через програму ReACT4UA  (ad hoc funds) та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Підтримку надають: Міністерство цифрової трансформації України, Експортно-кредитне агентство та програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ТППУ і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу й уряду Німеччини.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.  

#CompetititveEconomyUA, #ReACT4UA, #EU4Business,#разомвистоїмо #gizSME

Теги: ТППУ, giz, Міністерство цифрової трансформації України, ПрАТ Експортно-кредитне агентство - ЕКА, Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, Міжнародний експортний форум, ReACT4UA, Дія.Бізнес, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Анонси

Останні новини

Більше новин