м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Позиція Торгово-промислової палати щодо реформування БЕБ

22.02.2024

ТПП України підтримує консолідовану позицію бізнес-спільнот Спілка українських підприємців, Федерація роботодавців України, Асоціація підприємців ветеранів АТО, Українська Аграрна Конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу, Український союз промисловців та підприємців, Обʼєднання організацій роботодавців України, щодо реформування БЕБ.

Наразі тривають дискусії навколо зареєстрованих проектів законів у Верховній Раді України, які направлені на проведення реформування БЕБ України.

Бізнес-спільнота підтримує необхідність швидкого реформування Бюро економічної безпеки і розраховує на проведення широких консультацій з представниками бізнес-спільнот з метою напрацювання і врахування консенсусних пропозицій між першим і другим читанням, а саме:

  • встановлення чітких строків проведення конкурсу директора БЕБ України;
  • участь ради громадського контролю при конкурсному відборі працівників;
  • Переатестація всіх працівників та заміна персоналу, який не відповідає етичним і професійним стандартам, протягом року з моменту призначення нового керівника
  • проведення аудиту діяльності БЕБ через рік та через три роки, згідно вимог Послів G7

На думку бізнесу, Бюро економічної безпеки України має стати єдиним правоохоронним органом, який буде займатись економічними злочинами. Головною складовою його роботи має стати аналітичний підхід в розслідуваннях.

Ми звертаємось до ВРУ та Уряду для врахування позиції бізнесу.

Теги: бізнес, ТППУ, бізнес-спільнота, Україна

Анонси

Останні новини