(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представлення інтересів бізнесу, захист його прав, налагодження діалогу із владою − це спільна робота, яку виконують пліч-о-пліч ТПП України, ФРУ, УСПП

21.12.2018

На урочистому зібранні представники Української спілки промисловців та підприємців, ТПП України, Федерації роботодавців України та Ради підприємців при КМУ підбили підсумки діяльності та поділилися планами на наступний рік.

А зроблено чимало. Зокрема, підтримано Закони «Купуй українське, плати українцям!», яким запроваджується вітчизняно-орієнтована модель державних закупівель, що дозволяє врахувати критерій місцевої складової; «Маски-шоу стоп 2» і «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення забезпечення дотримання прав учасників кримінального судочинства та інших осіб правоохоронними органами при провадженні досудового розслідування». Стосовно проекту Закону про здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції було проведено роботу з узгодження дій експертів трьох бізнес-асоціацій, які підготували зауваження та пропозиції до цих законів, і  підготовлено спільне звернення  ТПП України, УСПП, ФРУ. Вироблено спільну позицію відносно положень проекту Закону України «Про національне бюро фінансової безпеки України». Активно впроваджуються спільні заходи на підтримку бізнесу: йде розбудова двох інституцій громадянського суспільства по Угоді про асоціацію Україна-ЄС. Підтримано діяльність Ради бізнес-омбудсмена та проект доброчесності і комплаєнс UNIC. Учасники зустрічі відзначили важливість консолідації зусиль бізнес-об’єднань і ДРС України в рамках закінчення мораторію  на перевірки.

Це лише невелика частина здійсненого спільними зусиллями для сприяння розвитку бізнесу та економіки країни в цілому. Попереду нові проекти, ініціативи та  заходи. Саме про них і йшлося в колі колег та однодумців.

Теги:ТППУ, УСПП

Анонси

Останні новини

Більше новин