4–5 червня 2026 року в місті Ясси (Румунія) відбувся III Економічний форум, який вже став платформою для діалогу та налагодження ділових зв’язків між представниками національного та міжнародного бізнес-середовища.
У заході взяли участь віцепрезидент Торгово-промислової палати України Валерій Король, а також представники регіональних палат України, бізнес-лідери Румунії, Німеччини, Польщі, Республіки Молдова та інших країн.
Форум став майданчиком для обговорення актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону, пошуку нових можливостей та зміцнення партнерських відносин.
Учасники мали змогу:
Валерій Король, віцепрезидент ТПП України, виступив з презентацією потенціалу українського бізнесу та наголосив на важливості поглиблення співпраці з румунськими та європейськими партнерами.
Особлива увага була приділена:
![]()
Теги: Польща, бізнес, ТППУ, Німеччина, Молдова, економічний форум, Румунія, Валерій Король