м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Представники ТПП України взяли участь у щорічних зборах членів Мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC)

07.06.2018

Партнерська підтримка Торгово-промисловою палатою України Мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC) – це кропітка спільна робота з об’єднання доброчесного бізнесу для протидії корупції та недобросовісної поведінки.

«За цей час  команда фахівців, активних членів і партнерів  Мережі вже зробила чимало.  Протягом майже всього року проходили заходи із започаткування Мережі, з розвитку ділової доброчесності – Business Integrity Week 2018, навчальння.  Випущено два дайджести ділової доброчесності. Та найголовніше – розроблено Стандарт UNIC на основі ISO 37001:2016 і підготовлено  Методологію сертифікації»,  сказала радник офісу президента ТПП України Любов Нестиренко.

Мережа  на сьогодні налічує 54 учасників у 46 містах України із загальною кількістю 62 000 співробітників.

У розбудові Мережі активну партнерську  участь з самого  започаткування ініціативи бере  ТПП України. Допомога в проведенні навчальних заходів у Києві та регіонах, участь у всіх заходах щодо розбудови Мережі, сприяння залученню  бізнесу  до  членства в UNIC, інформаційна підтримка.  Про це  в свої виступах наголосили голова Виконавчого комітету Мережі доброчесності та комплаєнсу Іван Сакаль (Organic Sustems) і  голова Секретаріату Мережі Ганна Герасимчук.

На зборах члени Мережі затвердили нову редакцію Меморандуму, в тому числі щодо питання партнерства. Прийнято також Етичні стандарти Мережі та Річні бюджети Мережі на 2018 і 2019 роки.

Спікерами щорічних зборів були Оляна Гордієнко (ЄБРР), Ольга Савран (ОЕСР), Альгірдас Шемета (РБО), Юраю Штрассер (ЄБРР), Іван Сакаль (Organic Sustems), Марині Ромась (Sanofi), Аріо Дехгані (Redcliffe Partners), Діана Зубко та Блерт Челі (ПРООН в Україні), Джеммі Айолфі (Базельский інститут), Юлія Каленберг (Pohlmann & Company) та Гюстль-Бернард Фрідль (Siemens).

Метою створення Мережі є об’єднання доброчесного бізнесу для протидії корупції та недобросовісній поведінці, спільного попередження та протидії корупційним ризикам, формування спільноти чистого бізнесу. Приклади таких колективних дій приватного сектора є в багатьох країнах (Литва, Румунія, Туреччина тощо). На сьогодні Меморандум про доброчесність підписали члени ТПП України й інші провідні компанії із високою комплаєнс культурою та виключною діловою репутацією.

«Захід надав можливість не лише підбити підсумок річної діяльності Мережі, а й дізнатися про  кращі міжнародні практики комплаєнс і доброчесного ведення бізнесу та поспілкуватися з колегами і партнерами, обговорити подальші спільні дії з проведення освітніх заходів щодо комплаєнс у регіонах» зазначила Любов Нестиренко.

На сайті Мережі можна переглянути новину про захід.

 

 

 

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, підприємництво, Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу, комплаєнс

Анонси

Останні новини