м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Президент Eurochambres: Україна - частина Європи, а ТПП України - частина «Європалати»

16.02.2022

Президент «Європалати» запевнив Геннадія Чижикова у підтримці України

16 лютого відбулася розмова Президента ТПП України Геннадія Чижикова із Президентом «Європалати» Люком Фріданом.

«Багато людей говорять про Україну, і я особисто вирішив поговорити напряму з представником України – Президентом ТПП України Геннадієм Чижиковим. Багато речей трапилось останнім часом, але ми єдині, бо Україна - частина Європи, а ТПП України - частина «Європалати». Ми дуже переймаємося ситуацією навколо України і Росії, оскільки це не тільки проблема двох країн, а й проблема Європи, оскільки економіка континенту залежить від політичної стабільності», - сказав Люк Фрідан.

Зі свого боку, Геннадій Чижиков запевнив президента «Європалати», що Україна повністю контролює ситуацію. В країні стабільно працює бізнес, в звичайному режимі діють організації, відкрито магазини, школи й міністерства. Триває активне ділове життя.

«Бізнес та співгромадяни тверезо оцінюють ситуацію та не піддаються психологічному тиску. Ми високо цінуємо підтримку європейських партнерів, вважаємо себе частиною європейської сім’ї. Європа для України – стратегічний та найважливіший торговельний партнер. За останні 2 тижні Україну відвідали багато лідерів різних країн, ми бачимо, що Україна не сама, весь світ за стабільність та кооперацію», - наголосив Г. Чижиков. 

Також президент ТПП України запросив Президента «Європалати» Люка Фрідана до України. Щоб переконати європейський бізнес у стабільній діловій атмосфері, Палата планує організувати масштабний економічний форум в Україні за участі керівництва «Європалати» та представників Уряду України.

https://twitter.com/EUROCHAMBRES

Теги: ТППУ, UCCI, eurochambres, європалата

Анонси

Останні новини