(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Президент EUROCHAMBRES високо оцінив проведення засідання Європалати в ТПП України

13.09.2019

Засідання афілійованих членів та членів-кореспондентів Асоціації європейських торгово-промислових палат відбулося на чолі з президентом Європалати паном Крістофом Ляйтлем. На засідання завітали представники як EUROCHAMBRES, так і торгових палат Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Латвії, Молдови, Чорногорії, Туреччини та INSULEUR.

У ході візиту делегація за участі президента ТПП України Геннадія Чижикова провела зустрічі з  віце-прем‘єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою і міським головою Києва Віталієм Кличком. Сторони обмінялися думками щодо того, як сприяти двосторонньому економічному співробітництву, орієнтуючись на МСП, та як збільшити інвестиції в Україну.

«Наше враження: є великий потенціал європейських компаній здійснити торгівлю чи інвестиції. Однак уряду України потрібно вжити заходів для забезпечення верховенства права, боротьби з бюрократією та корупцією. На наш погляд, український уряд визнає ці бар'єри і налаштований на їх усунення. Цей результат стане цікавим новим економічним горизонтом у нашому зв’язку з Україною», –  сказав Крістоф Ляйтль.

Нагадаємо, в Україні  засідання афілійованих членів та членів-кореспондентів Асоціації європейських торгово-промислових палат  проводилось  вперше. Принципової ваги йому  надає подальша можливість ТПП України брати участь у пленарних асамблеях Європалати, під час яких представники України мають змогу формувати пропозиції до порядку денного Європейської Комісії; долучатися до роботи в Європейському парламенті підприємців;  прямо спілкуватися з очільником Європейської Комісії та  голосувати в процесі прийняття важливих рішень загальноєвропейського значення. Крім того, участь у таких європейських програмах, як East Invest, East Invest-2, East Invest-3, які пропонує Європалата, завжди була невід’ємною частиною роботи ТПП України, спрямованої на підтримку зовнішньоекономічних ініціатив українського малого та середнього бізнесу.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин