(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Президент Республіки Мальта М.-Л. Колейро Прека: візит мальтійської делегації до України був максимально успішним

06.12.2017

Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека у своєму листі висловила вдячність президенту ТПП України Геннадію Чижикову за гостинність, виявлену мальтійській делегації в рамках її державного візиту до України.

«Моя особиста подяка за теплий прийом на українсько-мальтійському бізнес-форумі. Я вдячна вам за те, що ви приділяєте увагу не лише економічним і комерційним інтересам бізнесу, але й формуванню майбутнього вашої країни. Користуючись нагодою, бажаю вам здоров’я та добробуту», зазначила Марі-Луїз Колейро Прека.

Пані Президент також підкреслила, що українська та мальтійська сторони продовжують продуктивну співпрацю, ініційовану під час цього візиту.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2017 року в ТПП України відбувся українсько-мальтійський бізнес-форум за участю Президента України Петра Порошенка та Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека. Він об’єднав 35 мальтійських і понад 100 українських компаній. Під час заходу було підписано Угоду між Торгово-промисловою палатою України та Палатою торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти про створення Українсько-Мальтійської ділової ради.Представники урядів і бізнесу країн обмінялися думками щодо подальшого розвитку економічної співпраці, збільшення обсягів товарообігу між Україною та Республікою Мальта.

Теги:ТППУ, співробітництво, Мальта

Анонси

Останні новини

Більше новин