(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Президент ТПП України Геннадій Чижиков взяв участь у засіданні Ради директорів Eurochambres

19.01.2022

Президент ТПП України Геннадій Чижиков взяв участь у першому цього року засіданні Ради директорів Асоціації Європалат (Eurochambres).

Засідання відбулось 19 січня в онлайн форматі через карантинні обмеження у ЄС.

Учасники обговорили ключові напрямки діяльності Асоціації Європалат з урахуванням актуальних бізнес-процесів у Європі та світі. Зокрема, узгодили та схвалили план роботи Eurochambres на 2022 рік.

За словами Геннадія Чижикова, метою першого цього року засідання Ради директорів Асоціації Європалат (Eurochambres) було напрацювання нових ідей та ініціатив, які допоможуть бізнесу стійко розвиватися в умовах нестабільності. Дискутували щодо ефективних інструментів і шляхів підтримку бізнесу.

Від імені Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков подякував Почесному Президенту Європалати Крістофу Ляйтлю за багатолітню дружбу та успішну співпрацю. І висловив сподівання на плідну роботу з новим Президентом Люком Фріданом.  
Також протягом зустрічі представники Європалат узгодили скликання восени в Бельгії потужного заходу для підприємців - Европейський Парламент Підприємств, який має стати новою формою роботи з бізнесом.

Теги: eurochambres

Анонси

Останні новини