(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

При ТПП України буде створено сертифікаційний центр гідів

21.02.2019

21 лютого 2019 року в ТПП України відбулося засідання Комітету підприємців туристично-готельної індустрії ТПП України за підтримки Управління промоції та туризму Київської міської держадміністрації та Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів».

У засіданні комітету  взяли участь близько 15 представників туроператорів, близько 50 гідів «Всеукраїнської асоціації гідів» (далі – ВАГ) та представники ЗМІ. Захід було присв'ячено Міжнародному дню гідів.

У рамках засідання Комітету голова правління ВАГ Яніна Гаврилова доповіла про плани роботи Асоціації на 2019 рік. 

Начальник управління туризму та промоції КМДА Антон Тараненко висвітлив плани КМДА щодо розвитку екскурсійних маршрутів міста Києва та відповів на питання учасників засідання.

На засіданні Комітету були презентовані нові тематичні екскурсії. Руслана Бурдакова представила Гастрономічні подорожі Києвом, Олексій Волков  гостро-тури, В’ячеслав Арещенко тематичні екскурсії з інтерпретації культурної та природної спадщини, Ліана Роднікова нові зелені маршрути Черкащини, Людмила Загоскіна тури Дніпра та області, Сергій Дяхтеренко тури Житомирщиною, Марія Головань індустріальний туризм та місто Кривий Ріг.

        На заході були прийняті рішення щодо:

- підготовки пропозицій до Закону Ураїни «Про туризм» в частині проведення сертифікації гідів;

- створення при ТПП України сертифікаційного центру гідів.