м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

При ТПП України створено Українсько-Нігерійську ділову раду

05.06.2019

Вона працюватиме над пожвавленням співробітництва України та Нігерії у торговельно-економічній сфері. З нігерійської сторони створення Ділової ради ініціювали президент ТПП міста Абуджа Кайода Принц і посол Нігерії в Україні Мартін С Адаму.

ТПП України приділяє першочергове значення розвитку економічних відносин із закордонними країнами, використанню різних форм сприяння, в тому числі через створення спільних ділових рад.

«У лютому 2018 року ТПП України організувала візит представників вітчизняного  бізнесу до Нігерії з метою підготовки торгової місії. Для розширення економічних зв’язків із країною та надання допомоги бізнесу ми призначили представника ТПП в Нігерії. Нею стала Олена Недригайло. Для подальшого розширення економічних відносин було створено торговий дім NewSvit в місті Абуджа, функціонуванню якого надає підтримку ТПП України. Тож заснування Ділової ради – це логічний наступний крок для координації зусиль і розширення кооперації», – зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Нігерія – найбільша країна в Африці, а Україна – в Європі. У Нігерії є колосальний ринок,  гроші, вона швидко розвивається в усіх напрямах. Стабільність економіки, високі темпи зростання населення і ранній етап розвитку ринку – фактори зміцнення позицій Нігерії на міжнародній економічній арені. Населення Нігерії – 200 млн осіб.  Очевидно, що попит на товари та послуги всередині країни найближчими роками збільшуватиметься.

«Серед пріоритетних напрямів двостороннього співробітництва ми бачимо, зокрема, розвиток промислового потенціалу й інфраструктури, проекти в сферах освіти та відновлювальної енергії», – сказав Кайода Принц.

Головою українською частини Ділової ради обрано Сергія Свистіля.

«В Африці нині відбуваються серйозні зміни, які в майбутньому виведуть її на провідні позиції серед континентів  світу. Наші бізнесмени повинні знати про ці тенденції, адже незнання країни веде до перебільшення ризиків», – зауважив Сергій Свистіль.

Теги: Нігерія

Анонси

Останні новини