м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Пріоритет розвитку економіки Донеччини – створення сприятливих умов для успішного існування малого та середнього бізнесу

29.09.2017

Такий меседж проголосили під час другого дня роботи ХІІ Міжнародного економічного форуму «Discover Dn.UA». На практичній конференції «Малий і середній бізнес – майбутнє розвитку оновленої Донеччини» йшлося про роль малого бізнесу у відновленні регіону, державної та міжнародної допомоги – у розвитку малого та середнього бізнесу.

Практична конференція була організована з метою налагодження прямих контактів між бізнесом і владою, залучення інвесторів, а також ознайомлення з досвідом ЄС, що має допомогти зростанню регіональної економіки. На думку організаторів, цей захід має стати ще одним кроком на шляху подальшого розвитку регіону й України в цілому.

«Я очікую зменшення негативного ставлення до інвестування в Донецьку область із боку іноземних інвесторів, – заявив глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський. – Якщо ще в 2015–2016 роках при спілкуванні з делегаціями з різних країн заходила мова  про інвестиції в Донецьку область, то  відповіддю  були єхидні посмішки: «Куди інвестувати, якщо у вас війна?!». Сьогодні посмішки є, але вони задумливі. І це дуже важливо, тому що ми прибираємо цей скептицизм».

Павло Жебрівський також зазначив, що в області зараз зроблено ставку на розвиток малого та середнього бізнесу. Він вважає неправильним, що 93% валового продукту на Донеччині виробляється великими підприємствами.

«Це означає, що ми повинні змінити пропорцію. Ми будемо сприяти, допомагати малому і середньому бізнесу», –  сказав губернатор.

Тема розвитку малого бізнесу була продовжена в ході дискусії, де своїм досвідом становлення та розвитку поділилися підприємці з Краматорська, Лиману, Костянтинівки, Бахмута й інших міст регіону.

У павільйоні заводу «Фурлендер Віндтехнолоджі», де проходить дводенний форум, розташована виставка товарів місцевих виробників, де представлено сири, ковбаси, мед, текстиль ручної роботи, предмети ландшафтного дизайну, одяг і багато іншого.

Теги: ТППУ, Бізнес-форум, підприємництво, Донецька ТПП, Донбас

Анонси

Останні новини