(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Призначення нових представників ТПП за кордоном, створення Ради з розвитку професійних кваліфікацій та інші рішення Президії

30.06.2021

Під час засідання члени Президії ТПП України розглянули низку питань, які є пріоритетними для координації подальшої діяльності системи ТПП.

ТПП України вже тривалий час веде системний діалог з профільними організаціями щодо розбудови системи кваліфікаційних центрів при регіональних палатах. З метою об’єднання зусиль бізнесу й експертних організацій, що працюють у сфері Національної системи кваліфікацій, члени Президії вирішили створити Раду з питань розвитку професійних кваліфікацій при ТПП України.

Така Рада виступатиме платформою для вирішення різних питань, спрямованих на покращення якості трудового потенціалу України, підготовку кваліфікованих працівників і поглиблення взаємодії з органами державної влади.

Учасники засідання, зокрема, переглянули тарифи на послуги, пов’язані з видачею сертифікатів про походження товару, а також послуги Центральної випробувальної лабораторії контролю якості товарів ТПП України (незабаром інформація на сторінці «Послуги» буде оновлена).

Крім цього, голова Комітету з питань охорони здоров’я та фармації при ТПП України Владислав Страшний презентував стратегію роботи Комітету на 2021-2025 роки. Пріоритетними є такі стратегічні напрямки діяльності: 

  • сприяння дерегуляції галузі;
  • створення сприятливих умов для розробки інноваційних схем лікування;
  • вплив на поліпшення якості лікарських засобів в Україні;
  • інтеграція України в сучасний світовий логістичний простір сфери охорони здоров’я;
  • розвиток системи електронної інформатизації у галузі.

Серед іншого, на засіданні призначили нових представників ТПП України за кордоном: Зоряну Літвін - в Судані, Мільтона Касереса - в Республіці Перу, Дімітріоса Дімітріадіса - в Салоніках (Греція), Хундзахішвілі Гіоргі - в Батумі (Грузія).