(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) відзначено за розвиток агропідприємництва

13.08.2021

Торгово-промислова палата України відзначила вагомий внесок у розвиток АПК України проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP)

Голова комітету підприємців АПК Торгово-промислової палати України Олег Юхновський вручив почесний диплом керівнику проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) Дмитру Ніколаєву. 

«Проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) системно співпрацює з ТПП України. Хочу відзначити особливо ефективну роботу у сфері підтримки середніх і малих виробників української продукції. Зокрема, ми є співорганізаторами Національного Медового  Форуму «Золота Пасіка 5.0», який відбудеться 28 жовтня 2021 року», - зазначив пан Юхновський.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) прийшов з Канади, щоб змінити мислення українських аграріїв.  За 6 років роботи проекту понад 46 тисяч аграріїв в основному з південних областей України (Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької) стали учасниками Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) і отримали доступ до нових корисних знань і фінансових ресурсів.

Зараз 4 789 бджолярів є активними клієнтами UHBDP.  Бджолярі отримали можливість знайомитися з досвідом своїх колег, опановувати нові технології у бджільництві, корисні знання щодо виробництва меду, й головне – щодо маркетингу та збуту. 

На базі Асоціації професійних пасічників України зараз Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) допомагає створити кооператив.  Кооперація малих виробників – це можливість створювати крупні партії однорідної продукції, які користуються попитом у торговельних мереж, трейдерів, а також можливість диверсифікувати ризики, виходити на кінцевого споживача та реалізовувати найамбітніші бізнес-плани. 

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA). MEDA співпрацює з Ізраїльським агентством міжнародного співробітництва (MASHAV) та міжнародними сервісними компаніями з метою надання технічної підтримки.