(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ПРООН посилює бізнес-об’єднання для розвитку малого і середнього бізнесу

19.08.2020

Національна та обласні торгово-промислові палати співпрацюватимуть з проєктом ПРООН

Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні розпочала активну фазу реалізації проєкту «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який спрямований на підтримку розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та підвищення його конкурентоспроможності завдяки більш професійним та клієнтоорієнтованим бізнес-об’єднанням.

На відкритому конкурсі було обрано 20 партнерських бізнес-об’єднань, які візьмуть участь у проєкті, зокрема ТПП України та регіональні торгово-промислові палати, а саме: Запорізька, Івано-Франківська, Одеська, Сумська та Харківська.

Разом із сімома учасниками попередньої, пілотної фази проєкту у 2015-2018 рр. вони мають сформувати групу агентів змін, покликаних перетворити бізнес-об’єднання в Україні на дієві інструменти підтримки розвитку малого і середнього підприємництва.

Проєкт впроваджуватиметься у 2020-2023 рр. за фінансової підтримки уряду Швейцарії та у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і Офісом розвитку малого та середнього підприємництва.