м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Разом до енергонезалежності!

05.12.2022

2 грудня 2022 року звершився діловий візит українських компаній, асоціацій сфер сміттєпереробки та відновлювальної енергетики до Латвії.

Бізнес-місію українських підприємців організовано Торгово-промисловою палатою України в рамках проекту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership), спрямованого на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) у якості точки входу.

Роботу місії було сфокусовано на вивченні латвійського досвіду у відновлювальній енергетиці та сміттєпереробці.

Латвійські компанії ознайомили та проконсультували українську делегацію щодо особливостей бізнес-процесів і виробництва зеленої енергетики, переробки відходів. 

Підприємці мали можливість для налагодження партнерства в інтересах подальшого посилення енергетичної незалежності наших країн.

Зокрема, у рамках ділового візиту українських компаній до Латвії підписано угоду про співробітництво між вітроенергетичними асоціаціями обох країн.

 

«Для ТПП України, як бізнес-асоціації, найважливіший етап цієї місії – «живий» фітбек від бізнесу та партнерів. Ми бачимо народження нових ніш для співпраці, спільних планів і перспективних партнерств. Вдячні нашим латвійським колегам з Латвійської торгово-промислової палати за якісно організовану програму, а також Посольству України в Латвії та Посольству США в Україні», - наголосила Валерія Забашта, голова сектору розвитку перспективних форм міжнародного ділового співробітництва ТПП України.

 

Розвиток відновлювальної енергетики – важливий напрям забезпечення енергонезалежності як України, так і ЄС. 

Тому ТПП й надалі підтримуватиме ініціативи, які заохочують українських підприємців вивчати й запроваджувати проекти у сфері «зеленої енергетики».  

Україна та Латвія є учасниками "енергетичного ЄС" - європейської енергетичної системи ENTSO-E.

 

Теги: енергетика, ТППУ, Україна, Латвія, Посольство США в Україні, ТПП Латвії, Посольство України в Латвії, переробка

Анонси

Останні новини