(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Результати першого засідання новообраної Президії ТПП України

09.07.2020

Президія, представлена у кількості 41 особи, зустрілась в комбінованому форматі - онлайн і офлайн. Це дозволило об’єднати зусилля для прийняття виважених стратегічних рішень.

В першу чергу учасники засідання обговорили основні напрями діяльності на наступні 1,5 роки відповідно до семи цілей Загальної стратегії 2025 року.

Крім цього, були розглянуті питання внесення змін та доповнень до рішень Президії ТПП України, прийнятих раніше цього року. Пан Чижиков відзначив позитивний ефект від роботи системи ТПП щодо підтримки бізнесу в умовах карантину. У результаті, Президія вирішила продовжити цю роботу і надалі.

Була обговорена діяльність МКАС, Третейських судів та Центрів бізнес-медіації при ТПП України. Також було призначено Тараса Шепеля Головою Постійно діючого третейського суду при ТПП України.

На Президії виступив Голова Національного агентства кваліфікацій пан Баланюк щодо створення та запуску кваліфікаційних центрів на основі регіональних торгово-промислових палат.

“Нашим завданням має бути створення належних умов для професійного навчання, підвищення кваліфікації робочої сили упродовж життя, запровадження механізмів з оцінювання результатів неформального, інформального навчання, сприяння працевлаштуванню за професійними здібностями відповідно до кваліфікаційних вимог роботодавця”, - зазначив Юрій Баланюк.

Обговоривши питання запуску кваліфікаційних центрів, пан Чижиков і пан Баланюк підписали меморандум про співробітництво між ТПП України та Національним агентством кваліфікацій.

Між іншим, було приділено багато уваги питанню розвитку Центрів підтримки експорту з акцентом на те, щоб вони діяли за спільними стандартами в усіх регіонах. Як було зазначено, це сприятиме розвитку національного експорту та інтернаціоналізації українського бізнесу. До речі, в рамках засідання було підписано меморандум з Експортно-кредитним агентством.

Наприкінці засідання Президії було призначено нових представників ТПП України за кордоном: пана Аскара Селіхбаєва в Узбекистані та пані Іванну Збруцьку в м. Чунцін (КНР).

Загалом, рішення новообраної Президії вимагають багато роботи задля їх реалізації, але ми готові прийняти виклик та отримати бажаний результат.

Анонси

Останні новини

Більше новин