(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ризики та втрати у зв’язку із коронавірусом можна значно зменшити

18.03.2020

За діючимм ЗЕД-контрактами ризики та втрати у зв’язку із коронавірусом можна значно зменшити. Про це йшлося у ТПП України на вебінарі «Зовнішньоекономічна діяльність в аспекті проблем, пов’язаних із поширенням коронавірусу COVID-19».

За діючими ЗЕД-контрактами ризики та втрати у зв’язку із коронавірусом можна значно зменшити, якщо зараз погодити з контрагентом додаткову угоду, в якій переглянути й узгодити,  в разі потреби,  відповідні умови поставки товарів, їх вартість, проведення розрахунків тощо в нових обставинах здійснення зовнішньоекономічної діяльності.

Також треба уважніше поставитись до питань підтвердження форс-мажорних обставин, перебачивши у відповідному розділі заходи щодо подолання наслідків.

«Дякуємо за змістовні  доповіді  на вебінарі директору  департаменту економічної дипломатії МЗС України Володимиру Хоманцю, раднику президента АсМАП  України Костянтину Савченку, помічнику голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дмитру Михайленку, директору дирекції правового забезпечення ТПП України Аллі Нестеренко, раднику голови МКАС при ТПП України Ользі Костишиній», – сказав голова Асоціації експортерів та імпортерів «ЗЕД» Сергій Свистіль.

Вебінар було організовано ТПП України й Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД».

Анонси

Останні новини

Більше новин