(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Робоча нарада з регіональними ТПП

28.05.2021

Президенти та віцепрезиденти центральної й регіональних Палат підбили підсумки роботи системи торгово-промислових палат в Україні у травні.

Як наголосив президент ТПП України Геннадій Чижиков, травень видався продуктивним.

На початку місяця ТПП України підписала Меморандум про співробітництво з Тернопільською обласною радою. У рамках співпраці на найближчу перспективу сторони домовились про проведення 9 червня форуму на базі Торгово-промислової палати України, на якому буде презентовано інвестиційний потенціал Тернопільщини.

Офіційно закріплено співпрацю з Офісом із залучення і підтримки інвестицій UkraineInvest. Зокрема, Геннадій Чижиков увійшов до складу наглядової ради UkraineInvest. Крім цього, вчора, 27 травня, було проведено міжнародну онлайн-конференцію UkraineInvest Talks: Dnipro, у якій ТПП України взяла участь.

За підтримки ТПП України 40 представників українських підприємств відвідали Узбекистан із діловим візитом, під час якого члени української делегації стали учасниками першого офлайн засідання Українсько-Узбецької ділової ради та Узбецько-Українського бізнес-форуму. 

Що важливо, президенти ТПП України та ТПП Узбекистану підписали Дорожню карту співробітництва на наступний рік, а Дніпропетровська і Рівненська ТПП уклали угоди про співпрацю з узбецькою стороною.

За цей час також було проведено ряд двосторонніх зустрічей, зокрема з очільниками дипломатичних представництв Китаю, Бразилії, Італії, й організовано онлайн-конференції «Україна – Чехія: можливості співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін», «Україна-Іран: ділове партнерство без кордонів», «Україна-Сенегал: можливості двосторонньої співпраці».

Восени планується участь ТПП України та регіональних Палат у двох міжнародних заходах, які відбудуться в Дубаї. Мова йде про Expo 2020, яка триватиме з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022 року, та 12-ий Всесвітній Конгрес Палат 23-25 листопада цього року. 

Анонси

Останні новини