м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Геннадій Чижиков та Світлана Заліщук обговорили розвиток торгівлі зі Швецією

12.08.2025

 

 

 

Робоча зустріч Світлани Заліщук, Надзвичайного і повноважного посла України в Королівстві Швеція, та Геннадія Чижикова, президента ТПП України відбулась 11 серпня 2025 року.

 

«Посилюємо співпрацю з МЗС України. Ми синхронізуємо зусилля з новопризначеними офіційними представниками нашої країни закордоном. Журналістський та парламентський досвід Світлани стане ключовим у налагодженні що комунікації з таким важливим партнером як Швеція», - сказав Г. Чижиков.

 

ТПП України разом із дипломатичним представництвом України в Швеції співпрацюватиме у реалізації стратегічних планів, передусім для розвитку українсько-шведського економічного співробітництва.

Йдеться про:

Налагодження комунікації з Business Sweden з метою обміну інформацією, спільної організації заходів та сприяння контактам між українським та шведським бізнесом.
Проведення Українсько-Шведського бізнес-форуму в Києві або Стокгольмі.
Призначення офіційного представника ТПП України у Швеції для координації спільних проєктів та забезпечення постійної присутності на шведському ринку.
Продовження та розширення співпраці у сфері навчання та підвищення кваліфікації в межах програм Trade Sweden Trade Academy, Trade Promotion, зокрема — організація спільних тренінгів для українських експортерів.
Розвиток співробітництва з Конфедерацією шведських підприємств (Swedish Enterprise Confederation) у сфері адвокації інтересів бізнесу, обміну досвідом та залучення інвестицій.
Актуалізацію та наповнення реальними проєктами Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного 30 січня 2008 року з Асоціацією шведських торгово-промислових палат.
Проведення тематичних робочих семінарів та вебінарів за різними пріоритетними напрямами, зокрема в сфері експорту фруктів, овочів та горіхів, з залученням експертів та потенційних партнерів зі Швеції.

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, Швеція, Посольство України в Королівстві Швеція

Анонси

Останні новини