(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

РОСТИСЛАВ КОРОБКА: «СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018» – РЕАЛЬНИЙ КРОК ДО РОЗВИТКУ ВНУТРІШНЬОГО ТУРИЗМУ»

08.06.2018

Віце-президент Торгово-промислової палати України Ростислав Коробка високо оцінив рівень зацікавленості з боку місцевої влади Сумщини розвитком внутрішнього туризму.

«Я відвідував подібні виставки в інших містах, і скажу, що такого зацікавлення заходом з боку представників влади не бачив ніде. Переконаний, що саме розуміння проблеми представниками влади, допоможе її вирішити. Виставки, що їх організовує Сумська торгово-промислова палата у співпраці з обласною владою, сприяють активному розвитку внутрішнього туризму», – зазначив Ростислав Коробка.

Міжнародний бізнес-форум та виставка «Сумщина туристична-2018» активізували обмін досвідом у сфері розвитку туристичної інфраструктури районів і міст Сумської області та супутніх послуг, зміцнення міжнародних зв'язків, партнерських відносин, встановлення контактів між представниками туристичної індустрії.

Виставку та форум відвідали дипломати, представники об’єднаних територіальних громад регіону, українські  та зарубіжні бізнес-структури у сфері внутрішнього туризму.

Захід включав інформаційно-презентаційну експозицію туристичного потенціалу районів та міст Сумської області, об'єднаних територіальних громад; Міжнародний бізнес-форум «Сумщина туристична-2018»; презентації туристичних ресурсів європейських держав та регіональних проектів у сфері внутрішнього туризму; майстер-клас: «Промоція дестинацій силами учасників туристичного ринку»; Фестиваль ремесел і народних промислів; семінар від угорської туристичної компанії «Веді Тур Груп – Україна» щодо лікування й оздоровлення на курортах Угорщини.

 

 

Анонси

Останні новини