(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Ростислав Коробка: Запровадження «зелених» рішень – важливий етап розвитку будь-якого цивілізованого суспільства

27.03.2018

Віце-президент ТПП України взяв участь у конференції «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону», що відбулась у Дніпрі за підсумками виконання проекту «Зелена Палата. Ініціатива сталоло розвитку» (2014 – 2018 рр.) у рамках Програми сприяння «зеленій» модернізації української економіки GIZ.

У ході конференції експерти підбили підсумки щорічного регіонального конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних і сервісних рішень, проектів у сфері «зеленої» економіки «Зелений імпульс. Green Chamber Award 2017»;  відбулись конференції-презентації «зелених» технологій та вільне спілкування з провайдерами «зелених» послуг і доповідачами на стендах компаній. Зокрема, були продемонстровані будинки з солом’яних панелей, еко-фундамент «під ключ» за 48 годин, рішення для гідроізоляції покрівлі тощо.

«Запровадження «зелених» рішень – важливий етап розвитку будь-якого цивілізованого суспільства. І торгово-промислові палати підходять до впровадження енергозберігаючої енергетики ефективно. А подібні конкурси ресурсоефективних ініціатив суттєво допомагають у становленні «зеленої» економіки регіону», – наголосив віце-президент ТПП України Ростислав Коробка.

Мета конкурсу – просування впровадження ефективних технологій, рішень, послуг у сфері «зеленої» економіки, які дозволяють скоротити ресурсоспоживання та негативний вплив на навколишнє середовище при збереженні їх економічної ефективності.

«Результати конкурсу свідчать: порівняно з попереднім роком організаційний комітет отримав майже на 15 заявок більше. І це при тому, що кожна заявка – це колосальна праця, нові ідеї та інноваційні рішення. І це говорить про те, що робота проведена не дарма. Дніпропетровській ТПП вдалося «розігріти» регіональний ринок «зелених» послуг і ми бачимо тут величезну перспективу», – зазначив президент Дніпропетровської торгово-промислової палати Віталій Жмуренко.

Крім того, на заході обговорили стан і перспективи гармонізації законодавства України відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, державну політику в сфері підвищення показників енергоефективності підприємствами всіх форм власності та приватними домогосподарствами, регіональні стратегії  взаємодії бізнесу, влади та громадянського суспільства в питаннях, що стосуються впливу на довкілля, тощо.

 

Теги: ТППУ, підприємництво, зелена модернізація економіки