м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Україні потрібні новітні технології у галузі деревообробки

20.06.2017

За ініціативи Торгово-промислової палати України, спільно з «Інститутом економіки та прогнозування НАН України», відбулись громадські слухання, присвячені обґрунтуванню інструментів підтримки та створенню ефективних умов і переваг для розвитку в Україні виробництва нових енергозберігаючих конструкційних матеріалів з деревини.

Мета заходу – обговорення перспектив співпраці науки, бізнесу та держави в сфері розвитку деревообробної промисловості та розширення її експортного потенціалу на основі використання інноваційних технологій. Йшлося про залучення інвестицій, збільшення експорту продукції галузі з високим рівнем обробки, включення в міжнародні ланцюги доданої вартості, розвиток виробництва енергоефективних матеріалів, зменшення енергозалежності вітчизняної промисловості, розвиток будівництва енергоефективних будинків тощо.

Провідні експерти та представники наукових кіл у своїх презентаціях надали вичерпну інформацію з питань забезпеченості деревообробної галузі України лісом, можливостей використання в Україні західних технологій енергозберігаючих і конструкційних матеріалів із деревини, перспективи розвитку експортного потенціалу для національних виробників продукції з деревини з глибоким ступенем переробки.

Під час обговорення було презентовано концепцію створення індустріального парку «Еделізон Україна», на території якого передбачається спорудження сучасного інноваційного деревообробного комбінату з випуску як елементів, так і практично готових енергозберігаючих будівель різного призначення, у тому числі для потреб переселенців із Донецької та Луганської областей, потерпілих від надзвичайних ситуацій.

«ТПП України давно співпрацює з Інститутом НАН України, в тому числі з питань практичного втілення проекту створення одного з індустріальних парків у Харкові, на базі якого передбачається формування інноваційного деревообробного підприємства з випуску енергозберігаючих будівель із використанням конструкційних матеріалів на прикладі провідних європейських аналогів. Зазначений проект підтримано Кабінетом Міністрів України та профільними Комітетами Верховної Ради України», - сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

За підсумками громадського обговорення питання залучення в країну іноземних інвестицій та інноваційних технологій для здійснення практичних кроків у реалізації відповідних проектів у деревообробній галузі, що сприятиме збільшенню експорту продукції з високим ступенем переробки та високою доданою вартістю,  учасниками прийнято Резолюцію, яку Торгово-промислова палата України направить до Кабінету Міністрів України.

Теги: ТППУ, підприємництво, промисловість, деревообробна промисловість

Анонси

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНСЬКО-БРИТАНСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

29 тра 11:00-12:00
Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Українсько-Британської ділової ради.Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Британської ділової ради. Основним напрямом роботи Українсько-Британської ділової ради мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Великобританією (економічні саміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження ринків, пошук партнерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Великобританією. Головною метою діяльності Українсько-Британської ділової ради буде ● сприяння розвитку українсько-британських ділових і торговельно-економічних зв’язків; ● диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами; ● пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва; ● налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації; ● створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності; ● сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Великобританії; ● підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Британією. Передбачається, що Українсько-Британська ділова рада буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у вищезгаданому установчому засіданні. Формат зустрічі - онлайн. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події. Формат зустрічі:: онлайн Реєстація за посиланням: https://forms.gle/Fm7jRyaPDpvoCbQS7 Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва: Дар’я Данік, +380974004100, ddv-i[email protected] Карина Вольф, +380671122041, [email protected]
Докладнiше...

Останні новини