м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Румунія і Україна будують довгострокове партнерство!

23.09.2022

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Александром-Віктором Мікула.

Протягом останніх 7 місяців Румунія стала одним із ключових логістичних хабів для українських експортерів. Зокрема й завдяки інтенсивній спільній роботі з модернізації інфраструктури чорноморських портів Румунії.

 

  

 

«Першу з початку російського вторгнення партію українського зерна відправили на експорт морем у квітні саме з румунського порту. Дуже приємно бачити рух назустріч з боку румунських партнерів, особливо в питаннях логістики», - наголосив Г. Чижиков.


Сторони обговорили перспективні форми подальшого партнерства, зростання двосторонньої торгівлі й оновлення ланцюжків поставок.

Румунська сторона підтвердила намір і надалі сприяти діалогу між Україною та ЄС, а також готовність відкривати нові пункти пропуску для активізації українського експорту.

Налагоджене тісне співробітництво має величезні перспективи.

З метою поглиблення B2B-співпраці планується організація спільних ділових заходів за участі румунського та українського бізнесу.

Теги: Європейський Союз (ЄС), посол, експорт, ТППУ, Україна, логістика, бізнес в умовах війни, Румунія

Анонси

Останні новини

Більше новин