(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Семінар у ТПП України: Google навчив підприємців ефективному веденню бізнесу

31.10.2017

Які основні елементи успіху бізнесу в Інтернеті? Як знаходити нових клієнтів за допомогою Інтернету? Як відстежувати ефективність рекламних онлайн-кампаній? Які інструменти інтернет-маркетингу підходять вашому бізнесу? Відповіді на ці питання отримали учасники семінару «Можливості інтернету для бізнесу», що пройшов у ТПП України.

Організатори заходу – компанія «Google-Україна» та Комітет електронних комунікацій при ТПП України.

«Цей семінар – наш спільний з компанією Google вклад до цифрового перетворення України. Сьогодні 23 мільйони українців – користувачі Інтернету. Це майже у 2 рази більше, ніж 5 років тому. Інтернет запропонував споживачеві безмежний спектр продуктів, послуг та інформації, а бізнесу - вихід на нові ринки і нові групи клієнтів при мінімальних інвестиціях. ТПП України маючи великий досвід и розвинену інфраструктуру, проводить активну роботу щодо просвіти бізнесу в питаннях цифрової культури и зацікавленості його в успішній трансформації», – сказав голова Комітету електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко.

Семінар розрахований на підприємців малого та середнього бізнесу, які лише почали просувати свій бізнес в Інтернеті або планують розпочати це найближчим часом.

Учасникам розповіли про актуальну статистику та тренди-2017 в Україні, успішні приклади просування бізнесу онлайн, вони дізналися, як відстежувати ефективність рекламних онлайн-кампаній, які інструменти інтернет-маркетингу підходять саме їхньому бізнесу, отримали консультацію провідних маркетингових агентств, протестували свої сайти для визначення їх ефективності. 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, комітет електронних комунікацій, семінар, Google

Анонси

Останні новини