м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сергій Свистіль: Впровадженню на підприємствах України систем комплаєнсу сприяло б використання в фіскальних органах інформації про дотримання компаніями бізнес-етики

16.05.2018

Про це віце-президент Торгово-промислової палати України сказав під час тренінгу з питань комплаєнсу в Україні, що проходив у ТПП України у рамках Тижня ділової доброчесності.

 

«Незважаючи на проведену роботу, Україна все ще перебуває на останніх місцях у регіоні за індексом сприйняття корупції (CPI). Отже, одне із ключових завдань зараз – поширити діяльність Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу спільно з програмою розвитку ООН в Україні. На мою думку, впровадженню на підприємствах України систем комплаєнсу сприяло б використання в фіскальних органах України інформації про дотримання компаніями бізнес-етики. Для цього я запросив учасників обговорення на найближче засідання Ради з питань ЗЕД при ТПП України, а також запросимо представників фіскальних органів. Це дозволило б зменшити для такої категорії підприємств кількість перевірок і взагалі втручань у справи бізнесу, що в кінцевому випадку додатково сприятиме впровадженню систем доброчесності  на протидію корупції», – сказав Сергій Свистіль.

Тренінг надав змогу учасникам отримати цінний досвід і знання від лідерів у сфері комплаєнсу й осіб, що проходять підготовку з питань комплаєнсу, ознайомитись із новими ідеями щодо пожвавлення програми комплаєнсу, співпрацюючи з лідерами-однодумцями.

Нагадаємо, Тиждень ділової доброчесності запроваджено Всеукраїнською мережею доброчесності та комплаєнсу та ПРООН в Україні. У його рамках проходить  низка щорічних заходів для залучення бізнес-спільноти, державних органів, представників громадськості, неурядових організацій, асоціацій, освітніх закладів і засобів масової інформації до популяризації ділової доброчесності в Україні.

 

 

 

Теги: ТППУ, Бізнес, Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу, комплаєнс

Анонси

Останні новини