м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ВЛАДА, БІЗНЕС, ТЕХНОЛОГІЇ З ІМПОРТУ ТА ДИСТРИБУЦІЇ - ТРИ СКЛАДОВІ СТРАТЕГІЇ ТОВАРНОЇ ІНТЕРВЕНЦІЇ ДО АНГОЛИ

03.04.2017

На цьому віце-президент ТПП України наголосив, підбиваючи підсумки поїздки делегації українських підприємців до Республіки Ангола, яку він очолював. Під час візиту обговорювались питання щодо зменшення втрат і ризиків, пов’язаних із розрахунками й імпортом до Анголи, встановлено контакти з основними дистриб’юторами, які чекають на пропозиції з України.

Ключовими подіями в рамках візиту стали зустрічі із державними секретарями Міністерства торгівлі та Міністерства сільського господарства, керівниками структурних підрозділів цих державних органів. Це дозволило окреслити контактне поле для розгортання співробітництва. Члени делегації з’ясували пріоритети державної зацікавленості в сфері міжнародної торгівлі та інвестицій, домовились про укладання міжвідомчої угоди з Міністерством сільського господарства Анголи та досягли  розуміння щодо процедури якомога скорішого зняття заборони на експорт курячого м’яса.

 «Усього проведено понад 40 зустрічей і переговорів із представниками ангольського бізнесу та бізнес-асоціацій. Ми одержали комерційні пропозиції щодо бажаних експортних поставок із України та  побудували мережу контактів задля просування вітчизняного експорту за участю великого, середнього та малого бізнесу Анголи. Українська делегація отримала запрошення для участі в Міжнародному конгресі бізнесу в Анголі в липні цього року. Проте, вже сьогодні є можливість звертатися з пропозиціями з експорту й імпорту продукції. 12 квітня цього року буде проведено практикум щодо можливостей експорту до Анголи. Запрошую усіх бажаючих», – сказав Сергій Свистіль.

 Ангола імпортує більшу частину товарів, що споживаються в країні, –приблизно на 15 млрд дол. США, тому вона привертає увагу українських експортерів. Ангольський бізнес зацікавлений у зведенні млинів, ліній із переробки сировини. Існує потреба в молочній продукції, курятині й інших видах м’яса, сільськогосподарській техніці, обладнанні для переробки, зберігання, фасування, добривах та пестицидах, технологіях вирощування зернових та іншої агропродукції.

 «Широке розгортання торговельних відносин із ангольським бізнесом неможливе без використання великих бізнес-асоціацій. Тому ми підписали меморандуми з Торгово-промисловою палатою Анголи та Індустріальною асоціацією Анголи, в яких визначили напрями співробітництва та порядок надання допомоги бізнесу», – додав Сергій Свистіль.

Теги: Бізнес, експорт, ТППУ, Ангола

Анонси

Останні новини

Більше новин