м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Стартувала віртуальна ділова місія малайзійських компаній в Україні

29.09.2021

Ділова місія малайзійських компаній вивчає український ринок

Керівник сектору нових форм міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України Анна Любима взяла участь у запуску роботи малайзійської бізнес-місії в Україні.

У чотириденній програмі беруть участь 13 малайзійських компаній, що працюють у галузях виробництва та збуту продуктів харчування і напоїв, електротехніки та електроніки, медичних рукавичок, паливних добавок, а також продуктів на основі пальмової та кокосової олії.

До учасників заходу звернулись  представники ТПП України, Надзвичайний та повноважний посол України в Малайзії Олександр Нечитайло, представники Посольства Малайзії в Україні та Malaysia External Trade Development Corporation (MATRADE).

Місія із розвитку експорту (EAM) - це спеціальна програма сприяння торгівлі від MATRADE для малайзійських компаній. Вона передбачає цільове вивчення ринку та визначення напрямків торгівлі окремими товарами та послугами.

MATRADE присутня у всьому світі через 46 міжнародних представництв.

Віртуальна місія зосередиться на проведенні окремих ділових зустрічей між делегацією Малайзії та місцевими підприємцями в регіоні ЦСЄ, зокрема в Україні та Угорщині. EAM також надаватиме аналітичну інформацію про ринок та можливості роботи на ньому у вигляді віртуальних брифінгів для полегшення прийняття ділових рішень.  

2020 року загальний обсяг торгівлі Малайзії з Україною сягав 354 млн. дол. США.

 

Анонси

Останні новини