(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

СТВОРЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО КОРИДОРУ СПРОСТИТЬ ЕКСПОРТ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКИ КРАЇН ПЕРСЬКОЇ ЗАТОКИ

20.04.2017

Представники делегації з Ірану на чолі з послом Ірану в Україні Мохаммадом Бехешті-Монфаредом презентували у стінах ТПП України Вільну торгово-промислову зону «Анзалі та Порт Ісламської Республіки Іран на Каспійському морі». Новий порт, відкритий 30 березня цього року, має 22 причали і два хвилерізи загальною протяжністю 5100 метрів, а його потужність із перевалки вантажів планується довести до 15 мільйонів тонн після завершення всіх робіт.

Каспійський портовий комплекс третього покоління оснащений сучасними технологіями і системою морських комунікацій, має велику прилеглу територію, що може забезпечувати логістичні послуги, а саме складування, переробку та розподіл товарів і продуктів, створення та розширення морських галузей, таких як суднобудування, й інші види діяльності, які здатні принести додаткову цінність для продуктів.

«Розвиток співробітництва з Іраном зараз особливо важливий для України. Українському бізнесу вигідно транспортувати продукцію саме Чорним і Каспійським морями, що призведе до збільшення товарообігу між Україною й Іраном, а також між Україною та Грузією, Україною й Азербайджаном», – підкреслив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За словами керівника Вільної торгово-промислової зони Рези Масрура, іранська сторона зацікавлена у створенні транспортного коридору Одеса–Батумі–Анзалі (через Грузію й Азербайджан). Таким чином, на його думку, час доставки та витрати зменшаться на 30%.

Також іранці підкреслили вагомість туристичного потенціалу регіонів Гілян та Анзалі, можливість імпорту українського одягу до Ірану.

Із представниками іранської делегації домовились організувати бізнес-місію українських компаній до Вільної торгово-промислової зони Ірану для переговорів із потенційними партнерами.

Теги:ТППУ, Бізнес, Іран

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин