(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Створено Українську частину Українсько-Хорватської ділової ради

04.11.2021

Установче засідання Української частини Українсько-Хорватської ділової ради відбулося 4 листопада

У формуванні Української частини Українсько-Хорватської ділової ради  взяли участь представники ділових кіл України, дипломатичних установ і керівництва ТПП України.  

Головою Української частини Українсько-Хорватської ділової ради обрано Олександра Ротова. Також учасники засідання схвалили склад Координаційного комітету ділової ради.

«Ми об’єднуємо зусилля підприємців, які хотіли б працювати з Хорватією. Установче засідання Української частини Українсько-Хорватської ділової ради – це перші формальні кроки для створення Ділової ради. Дякую нашому бізнесу за активну позицію, а Надзвичайним і Повноважним Послам Хорватії в Україні й України в Хорватії пані Аніці Джамич та Василю Кириличу за підтримку такої важливої для наших країн ініціативи», - сказав віцепрезидент Торгово-промислової палати України Валерій Король.

Підписання Меморандуму про співпрацю між українською та хорватською частинами Українсько-Хорватської ділової ради заплановано під час візиту хорватської урядової делегації до Києва найближчим часом. У рамках цього візиту очікується проведення першого офіційного засідання Українсько-Хорватської ділової ради та масштабного українсько-хорватського бізнес-форуму.

За даними дипломатів, найцікавішими напрямками для кооперації з Хорватією зараз є енергетика, IT-сфера, переробна галузь та туризм.  

Основною метою діяльності Української частини Українсько-Хорватської ділової ради буде сприяння розвитку українсько-хорватських ділових і торговельно-економічних зв’язків, збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошук нових форм ділового співробітництва.

Українська частина Українсько-Хорватської ділової ради є відкритою для вступу нових членів і зацікавлена у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами.